Tuğba 2013 2013 Modelleri

» Koleksiyonlar

Hemen Paylaş!

 Tesettür giyim sektörünün öncü firmalarından olan Tuğba , yenilikleri ve muhteşem koleksiyonu ile ’13-’14 Sonbahar / Kış sezonunu açtı.

 Kurulduğu yıldan itibaren hep daha ileriyi ve kendini gelişmeyi hedefleyen Tuğba, yeni sezonda da hanımların gönlüne that kurdu. Kardeşliği ve barışı simgeleyen manken seçimleri ile dikkatleri üzerine çeken firma, bu sezonda da “bütün müslümanlar kardeştir” anlayışı ile uzakdoğulu manken tercihinde bulunarak bir yeniliğe daha imza attı.

 Tuğba, Manken seçimlerinin yanı sıra hanımların zerafetini ön plana çıkaran ve farklı farklı ortamlarda bulunan hanımlara yönelik ürün çeşitliliği ile  göz dolduran bir koleksiyona sahip. Firma kış aylarının vazgeçilmez renkleri olan siyah ve lacivert ile birlikte koleksiyonunu vişne, bordo, yeşil, mürdüm ve ecru gibi renklerle hareketlendirmiş. Zarif aksesuarları ve dokunuşları ile gönlünüzü çalacak kumaşları ile farkını ortaya koymuş.

 Firma, aldıkları kıyafetlerin üzerine uygun renkte ve tonda eşarp bulamayan hanımları da düşünmüş. Koleksiyonun renklerini içeren her yaşa hitap eden desenleri olan, rahat kullanıma uygun ipekten üretilen eşarpları ile koleksiyonunu ve ürün çeşitliliğini zenginleştirmiş.

 

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir