Mavi 2013 Aksesuar Kataloğu

» Aksesuar

Hemen Paylaş!

 

Mavi, modanın sıkı takipçileri için aksesuar kategorisinde hayata geçirdiği sürpriz işbirlikleriyle birbirinden şık tasarımlarla dolu bir koleksiyon yarattı. Başarılı genç tasarımcı markaları Rumisu, Didem’in İzi, Minush ve Kiki’s Design’ın Mavi için hazırladığı özel koleksiyonda kolye, bileklik, çanta, heybe, cüzdan, tişört ve şalların bulunduğu 29 tasarım yer alıyor. 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonuyla herkesin mükemmel jean’i bulmasını hedefleyen Mavi, özgün ve moda bir stilin olmazsa olmazı, şıklığın tamamlayıcısı aksesuarlarıyla da bu yaza damgasını vuracağa benziyor. Bu özel koleksiyon, seçili Mavi mağazalarında satışa sunuluyor.


Rumisu loves Mavi

İİllüstrasyonlarıyla tanınan Deniz Yeğin ve Pınar Yeğin kardeşler tarafından yaratılan Rumisu markası, Mavi için kurdukları hanedanın kral, kraliçe ve prenslerinin hikayelerini tasarımlarına taşıyor. 3 farklı kanvas çanta, ipeksi dokunuşuyla büyüleyen 3 şal ve 1 tişörtün yer aldığı Rumisu loves Mavi koleksiyonundaki şık ve eğlenceli tasarımlar özellikle Mavi’nin kadınlara özel premium jean koleksiyonu Mavi Gold ürünlerine çok yakışıyor. 


Didem’in İzi loves Mavi

Didem’in İzi markasının yaratıcısı Didem Aras’ın Mavi için hazırladığı koleksiyonda kurukafa ve kedi tasarımlarının yanı sıra “Vay vay vay” ve “Çok mu çok güzelim” sloganlı kolyeler dikkati çekiyor. 9 kolye ve 4 bileklikten oluşan rengarenk aksesuarlar neon renkleriyle sezona damgasını vuran Mavi koleksiyonuna çok mu çok yakışıyor.


Minush loves Mavi

Minush markasının yaratıcısı Mine Atalar, koleksiyon için tasarladığı kedi ve köpek figürlü 2 çanta ve 2 heybe ile özellikle hayvanseverlerin ilgi odağı olacağa benziyor. Tasarımcının “Back to the nature” (doğaya dönüş) konseptiyle yarattığı parçalar fonksiyonellikleriyle Mavi kadınının hayatını da kolaylaştırmayı hedefliyor. 


Kiki’s Design loves Mavi

Founta Günem Şerifoğlu’nun yarattığı Kiki’s Design, bu özel koleksiyonda seyahat ve para konseptli 1 çanta ve 4 cüzdan ile yer alıyor. Eğlenceli grafikleri ve kullandığı malzemeden kaynaklanan doğal görünümleriyle dikkat çeken tasarımlar tatil heyecanı yaşayan Mavi kadını için mükemmel alternatifler sunuyor.

İşte Mavi 2013 Aksesuar Kataloğu


Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir