İkra Derginin Eylül Sayısı Yayında

» Bu Ay

Hemen Paylaş!

Selamun Aleyküm Değerli İkra Okurları,

 

    Eylül sayımızla birlikte İkra Dergi  bir yaşını doldurmuş bulunmakta.. Bir yıl boyunca bizlerle birlikte olan, bizleri takip eden ve desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederiz. Daha nice sayılarda buluşmak temennimizle…

 Bu ay da her zamanki gibi dopdolu  içeriklerle ve yazarlarımızın yazmış olduğu değerli yazılarlarla karşınızdayız! Moda sayfalarımızı incelerken muhakkak zevkinize uygun göz kamaştırıcı kıyafetler dikkatinizi çekecektir.

   Günümüzde birçok kişide rastlanan “panikatak” hastalığı hakkında psikoloğumuz Ayşenur Hanım bizleri aydınlattı ve tedavi yollarıyla bilgilendirdi. Marmara Üniversitesi Doç.Dr. Aynur Uraler  ezan duası hakkında bilmemiz gereken  kıymetli bilgileri bizlerle paylaştı ve bu ay dergimizin değerli yazar kadrosuna katıldı. Diş hekimimiz Ömer Faruk Tanı sizlere “ortodontı” hakkında bilgiler sundu.  Her bayanın zamanla başına gelen ‘saç beyazlaması’ sorununa, yazarımız Bilben Öztürk Hanım bitkisel ürünlerle tedavi yöntemini sizlere anlattı.

       Mısır ve Suriye’deki Müslüman kardeşlerimizin yaşadığı içler acısı olaylar karşısında Türkiye sessiz kalmadı ve birçok eylemde bulundu. Bu eylemlerde  nerede nasıl  tepki verildiğini dergimizde sizlerle paylaştık. Mısır için  desteklediğimiz  ‘Rabia’ işaretinin ifade ettiği anlam ve manasını  sizlere açıkladık. Osmanlı tarihinde çok önemli konuma sahip olan ve kuşkusuz İslam dünyasına katkıda bulunan padişahımız 2.Abdülhamit hakkında tarih hocamız bizleri aydınlattı.

  Birbirinden güzel ve etkileyici  şiirleri olan ve ‘Canıma Susuyorum’ adlı şiir kitabının yazarı Mehmet Ercan Bey bu sayımızla birlikte sizlerle şiirlerini paylaşacak.

 Muhafazakar bayanların yeni gözdesi Racsha ile çok özel bir röportaj gerçekleştirdik. Swarovzki taşlı,  kumaş derili kıyafetlerini bize tanıttı ve bu kıyafetleriyle 2013 - 2014 yeni sezonuna  iddalı şekilde gireceğini belirtti.

Editör
Aslı Gülgör 

aslgulgor@gmail.com

 

İkra Dergi Eylül Sayısını Okumak İçin Tıklayınız


Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir