İkra Derginin Ağustos Sayısı Yayında

Bayanlara özel yaşam dergisi İkra Derginin Ağustos sayısı yayında

» Arşiv

Hemen Paylaş!

Selamun Aleyküm Değerli İkra Dergi Okurları,

 Rabbimize binlerce kez şükür olsun ki orucumuzla, sahurumuzla, iftarımızla, teravihlerimizle,  okuduğumuz mukabelelerle dolu dolu bir Ramazan geçirdik. Şimdi de mübarek ayın vesilesiyle inşallah günahlarımızdan temizlenmenin sevincini yaşama zamanı “Ramazan Bayramı”... Tabii aynı zamanda hicri aylardan ‘Şevval’ ayına da girmiş bulunmaktayız. Bu ay da bana Efendimiz’in (s.a.v) hadisini hatırlatıyor. “ Kim Ramazan orucunu tutar ve ona Şevval ayından altı gün ilave ederse, sanki bir yıl boyunca oruç tutmuş olur”. İnşallah bizler de fırsatı kaçırmayıp bu sevaba nail olmaya çalışalım.

    Bu ay sizlerle birbirinden faydalı bilgileri paylaştık. Prof.Dr.Yavuz Beşoğul

sizlere ‘buerger’ hastalığından bahsetti. Diş doktoru Ömer Faruk Tanı Bey ‘bleaching’ yani diş beyazlatma hakkında bizleri bilgilendirdi ve kendileri bu aydan itibaren dergimizde kıymetli bilgilerini sizler için sunacak.

    Psikologlarımız ‘onyomani’ hastalığı  ve ‘ben dili – sen dili’ konularında bizleri aydınlattı.

    Moda yazarımızın sizler için yaptığı kombinlere göz atmadan bayram alışverişine çıkmayın derim..

   Ve tabii ki röportajlarımız var! Popüler şarkıcı Doğuş İkra Dergiye özel açıklamalarda bulundu. Yaptığımız bomba gibi röportajı kesinlikle kaçırmayın..

    You Tube’da videolarını binlerce kişi izliyor,aynı zaman da Dost Tv’de program yapıyorlar. Sözler Köşkünden Mehmet Yıldız ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

      

      Herkese hayırlı bayramlar dilerim. Keyifli okumalar… Selam ve dua ile...

 

İkra Dergi'nin Ağustos Sayısını Okumak İçin

 

 

 

 

 

 

 

 

    Editör

    Aslıhan Gülgör

     aslgulgor@gmail.com

   

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir