İkra Dergi Temmuz Sayısı Yayında !

Bayanlara özel yaşam dergisi İkra Dergi'nin Temmuz sayısı yayında

» Arşiv

Hemen Paylaş!

Selamun Aleyküm Sevgili İkra Okurları,

 

Yeni bir ayda, yepyeni ve göz dolduran bir sayı ile karşınızdayız.Tabii ki  bu sayımızın en önemli konusu, Allah’ın rahmetini esirgemeden sağnak sağnak yağdırdığı mübarek Ramazan ayıdır. İçinde bulunduğumuz bu mübarek ayı, en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Kıymetli yazarlarımızın da sizlere, Ramazan ayını hakkıyla değerlendirebilmemiz için tavsiyeleri var. Konularımız arasında , Ramazan ayının sonunda bizleri karşılayacak olan mübarek Kadir Gecesi de yer almaktadır. Bugünlerde doğru ya da yanlış hakkında birçok söylem çıkan Yavuz Sultan Selim’in bilinmeyen yönlerini, kadınların büyük problemlerinden biri olan ‘selülit’ hakkındaki bilgileri, doğal güzelliğin sırlarını,  yaz aylarına uygun sahurda yiyebileceklerimiz için tavsiyeleri ve yüzlerce ülkeden gelen binlerce yabancı öğrenciyle ülkemizde büyük yankı uyandıran 11.Türkçe Olimpiyatlarını sizlere sunduk.

 

    Bu ay değerli Prof.Dr.Yavuz Beşoğul Kalp krizinden korunmanın altın anahtarını bizlerle paylaştı ve inşallah bu aydan itibaren kendileri kıymetli bilgilerini İkra Dergi’ye aktaracak.

 

   Yine bu ay moda konumuzda dikkatinizi çekecek capcanlı  görüntüler sizlerle... Moda editörümüzden sizlere her tarza uygun stil önerileri var.

 

   Bir de keyifli röportajlarımız var tabii ki; Sayın Egemen Bağış ile Avrupa Birliği’nin gençliğe yararını konuştuk ve Kıymetli yazar Bahadır Yenişehirlioğlu ile güzel bir röportaj gerçekleştirdik. Layığıyla Ramazan ayını geçirmemiz ve bir sonraki Ramazan’a kavuşabilmemiz dualarımla keyifli okumalar diliyorum…

Editör
Aslıhan Gülgör


İkra Dergi Temmuz Sayısını Okumak İçin Tıklayınız


Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir