İkra Dergi Kasım Sayısı Yayında

İkra dergi kasım sayısı yayınlandı ! Ücretsiz okuyabilirsiniz

» Arşiv

Hemen Paylaş!

    Selamun Aleyküm Sevgili İkra Okurları,

 

    Sözlerime şairin de söylediği gibi: “Eylül toparlandı gitti işte Ekim de gider bu gidişle...” dizeleri eşliğinde kasım ayına açılan kapının eşiğinden selamlayarak başlıyorum..

    Bu ay ki sayımızda sizlere üç keyifli röportaj sunduk. İlk olarak Nişantaşı'nda muhafazakar kesime hitap eden ilk butik olan “Studio Nish” ile yaptığımız röportaj sizleri karşılayacak. Ardından Osmanlı kıyafetleri tasarlayan değerli Esin Ertan ile güzel sohbet ve muhabbet eşliğinde röportaj gerçekleştirdik ve bir de  Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi ve Kerbela serisi romanlarının çok kıymetli yazarı  Sayın Ahmet Turgut ile dolu dolu bir röportaj sizleri bekliyor.

    Her ay enfes bilgilerle karşımıza çıkan yazarlarımızın bu ay bize sundukları konulara baktığımızda; Said Hatipioğlu Umre'deki anısını sizlerle paylaştı.Diş Hekimimiz Ömer Faruk Tanı,   Bonding uygulaması hakkında bizleri bilgilendirdi. Tarih öğretmenimiz Hava Bahar Hanım, Sultan Vahdettin hakkında gerçek ve doğru  bilgileri bizlere açıkladı..

    Ayrıca Sözler Köşkü''nden Mehmet Yıldız, bu aydan itibaren İkra okurları için, kıymetli bilgilerini paylaşacak. Dergimizde yazılarına yer vereceği için kendisine teşekkür ediyoruz. 

   Bu ay bir yeni isim de Mehmet Tokgöz!  Mehmet Tokgözle  Diyar Diyar adlı köşemiz, hepinizin ilgisini çekecek mekanları sizlere sunacak. 

   Diyetisyenimiz, iştah kesen mucizevi besinleri tek tek açıkladı hanımlar bu bölümü kaçırmayın derim!..

 Ve tabii ki moda editörümüz “Kışa Merhaba” başlığı altında sizler için rengarenk görüntüler ortaya koydu. İncelemeden kış alışverişinize çıkmamanızı öneririm.

  Bildiğimiz gibi bu ay mübarek Muharrem ayı içerisindeyiz. Hepinizin Hicri yılbaşını kutluyorum ve Aşure Günü'nün bereket ve feyzinden istifade etmenizi diliyorum.

       Keyifli okumalar...   

 

İkra Dergi Kasım Sayısını Okumak İçin Tıklayınız

     EDİTÖR 

     ASLIHAN GÜLGÖR

     aslgulgor@gmail.com

 

     

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir