İkra Dergi Ekim Sayısı Yayında

» Arşiv

Hemen Paylaş!

Selamun Aleyküm Sevgili İkra Okurları,

Yine bir bayram.. Yine bir heyecan..  İçimizi kocaman sevinç kapladı şimdiden..

Peki,  her yıl gelenek olarak gördüğümüz, ‘kurban’ adı altında kutladığımız bu mübarek günlerin ehemmiyetini ne kadar biliyoruz? Nereden geldi kurban bayramı? Ne şekilde inancımızda yer aldı? Yazarımız Nil Aykaç bizleri bu konuda bilgilendirdi.

Bu ay da her sayımız gibi dergimizin içeriği dolu dolu !! Moda sayfalarımızı karıştırırken birbirinden güzel modeller, takılar ve tasarımlar sizleri karşılayacak.

Uzman Aile terapistimiz Serhat Bey, sizlerle ‘mutlu evliliğin sırlarını paylaştı. Herbalist yazarımız Bilben Hanım, kaş ve kirpik dökülmesinin sebeplerini açıkladı. Psikoloğumuz Elif Duruk sizlere diyalog yetenek testi hazırladı.  Diş hekimimiz Ömer Faruk Tanı, çocukların diş sağlığı hakkında bizleri aydınlattı ve İkra ailesine bir yeni yazarımız Op.Dr.Bahadır Baykal katıldı. Kendileri burun ameliyatları hakkında bilgilerini bizlere sundu.

Ekibimizde bir yeni isim de ‘ başarılı modacı Hilal Oğuzkan’!! Hilal Hanım inşallah her ay birbirinden güzel kombinleri karşınıza çıkaracak.

Sıra geldi röportajımıza..  Babası gibi ahlakıyla, ilmiyle, kalbinin temizliğiyle örnek olan kıymetli  insan Said Hatipoğlu ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Bu güzel muhabbeti okumadan geçmeyin derim..

     Değerli İkra okurları, hepinizin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum, hayırlı bayramlar diliyorum.

Keyifli okumalar…

EDİTÖR

ASLIHAN GÜLGÖR

aslgulgor@gmail.com İkra Dergi Ekim Sayısını Okumak İçin Tıklayınız

 

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir