2013 Düğün ve Mezuniyet Elbiseleri

2013 Düğün ve Mezuniyet Abiye örnekleri

» Moda Haberleri

Hemen Paylaş!

2013 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Düğün ya da Mezuniyet kıyafeti seçiminin kapalı genç kızlarımız için de bir sorun olduğunu bilerek, onları da düşünüp galerimizde, 2013 yılının moda abiye tesettür kıyafetlerinden bir seçme hazırladık.

2013 yılında şifonun modası eşarplara da uğrayacak. Fular ve eşarplarda özellikle şifonu tercih edebilirsiniz. Mezuniyet elbisenize seçeneğiniz eşarbın kıyafetin bir ton açığı gibi uyumlu renklerde olmasına özen gösterin. Eşarbın kıyafete nazaran daha açık bir renk olması bu yılın tesettür trendlerinden. Renk seçimine gelince, kıyafette özellikle nefti, bordo ve siyah gibi koyu tonlar kullanılmış. Koyu tonları bu yılın tesettür modasını oluşturuyor. Özellikle yüksek bel kullanılan işlemeli kemerler dikkat çekiyor. Kemer tercihinizi göz alıcı olması açısından lame gibi parlak tercih edebilir ve bu şekilde koyu bir kıyafeti hareketlendirebilirsiniz. Bu kemerleri ince belin ortaya çıkarılması açısından da tavsiye ederiz.

Eşarplarda bu yıl desenler çok tercih edilmemiş. Bu sebepli düz ve elbisenizden açık bir tonda kullanmanızı tavsiye ederiz. Ayakkabılara gelince; ayakkabılar bu yıl sivri topuğa dönüyor. Sivri topuk modelleri rahatlıkla kıyafetinize uydurabilirsiniz. Modası geçmeyen bir ürün de platform topuklar. Tercih edeceğiniz eğer bir platform topuksa kıyafetinize uyumlu rahatlıkla pastel tonları kullanabilirsiniz. 

Özetle bu yıl daha koyu renkler ve kemer detayları ile süslenen elbiseler moda... İşte 2013 Mezuniyet tesettür elbiseleri, tesettür elbise, 

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir