Mis Kokulu Gelinler

En Güzel Gelin Parfümleri..

» Bakım ve Güzellik

Hemen Paylaş!

 


Mis Kokulu Gelinler

Düğün parfümü nasıl olur? Romantik olur, hafif olur, çiçeksi olur, baş döndürücü olur…

Gelinlik tasarımları dillere destan olan Vera Wang‘ın kendi adını taşıyan parfümü, beyaz çiçeklerin harmonisinden oluşuyor. Tam bir düğün parfümü! Klasik gelinler için romantik ve çiçeksi bir koku…

Chanel’in Coco Mademoiselle‘i modern gelinler için birebir… Davetkar, sıcak ve aynı zamanda zarif olan bu koku, hayatınızın aşkı ile gece boyu dans için….

Coco Mademoiselle vanilya, paçuli, Akdeniz portakalı, bergamot, greyfurt, Haiti vetiveri, gündüz gülü, yasemin ve beyaz misk içeriyor.

Düğün gününüz için “mavi bir şeye” mi ihtiyacınız var? Bu ferah, yazlık parfüm aradığınız koku olabilir. Yaşama zevki gibi vazgeçilmez ve çarpıcı bir parfüm Dolce Gabbana Light Blue. Amberin dolgunluğu ve miskin sarmalayan büyüsünü ise unutmayalım…

Düğün günü için yoğun çiçeksi bir parfüm markası da Estee Lauder Beautiful. Zengin, romantik ve lüks. İki bin adet taze çiçek buketinin bir araya geldiği parfüm… Kokusu her kadına hitap etmese de, ikinci bir şansı hak ediyor.
 

Givenchy, ilk görüşte aşkı ifade etmek için bu nefis kadınsı parfümü tasarladı. Givenchy‘nin en güzel kokularından biri… Sonsuz bir çekicilik….

Philosophy ‘Falling in Love’, genç gelinler veya küçük dozlarda parfüm isteyenler, bu güzel kokuyu tercih edebilirler. Parfüm, vanilya, misk notaları ve böğürtlen ve çiçek karışımından oluşuyor. Bu meyve-çiçek karışımı koku, kaygısız romantizmi çağrıştırıyor.

Kenzo Flower, modern kadın için güncelleştirilmiş bir oryantal parfüm. Şehirde açan çiçek gibi kadınlara. Çağdaş bir şehir düğünü isteyenlere…

Ralph Lauren Romance, evlenecek kızlar bu zarif çiçeksi kokuyu seveceksiniz! Taze gül, zambak, zencefil, kadife çiçeği, menekşe, meşe yosunu ve misk içeriyor. Romantik ve karşı konulmaz bir parfüm.

Dior Jadore, düğün gününüz için eğlenceli bir seçim. Genç ve cilveli kadınlara göre! Son derece kadınsı bir ritüeli var. Çiçeksi notalarını 4 efsanevi çiçek ile ile yüceltiyor: Türk gülü, sümbülteber, Arap yasemini ve Comorialı ylang ylang.

Paul Smith Rose, güller, sevgiyi anlatan en güzel çiçeklerdir. Gül kokusu da bir düğün için en hoş seçimlerden biri olabilir. Rose, Paul Smith‘in karısına yazdığı bir aşk şiiri aslında… Aşkı anlatan en güzel parfümlerden…

Gül, menekşe, manolya, sedir ve miskin muhteşem uyumu..Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir